Truall prej 876m² ne shitje ne Shkoder

Numri i njoftimit: 64298 | Postuar në: 10.08.2017, 16:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 876

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 275.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real estate ofron per shitje nje truall me siperfaqe 876 m², me vendodhje ne Rr. "Lin Delia". Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe me bodrum me siperfaqe ndertimi 156 m², dhe nje ndertim te vjeter ne gjendje te pabanueshme me siperfaqe 124m²

- Zona perreth eshte e qete dhe e pershtatshem per ndertimin e nje vile, banese private etj.
- Trualli ka formen e nje drejtekendeshi i cili ka hyrje-dalje ne rruge kryesore.
- Trualli eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe hipoteke.

Cmimi 275.000 € *I NEGOCIUESHEM*

Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
📞+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
📧 sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate