Punë jashtë vendit

Numri i njoftimit: 64297 | Postuar në: 09.08.2017, 12:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: 9 vjeçare

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 6.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Menaxhmenti i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshirojnë të reklamojnë përmes këtij mediumi Vacancy-e pas punës në Departamentet e Kompanive tona. Për shkak të zgjerimit të shërbimeve tona dhe hapjes së shitoreve të reja, kompania ka nevojë për punëtorë meshkuj dhe femra për të plotësuar kategori të ndryshme të hapjeve të punës. Aktualisht në Nju Jork po përjetohet një rënie në Forcën e Punës, si të tillë ne kërkojmë Perspektiva serioze dhe të ndershëm Aplikantët duhet të aplikojnë.
Kompanitë kanë nevojë për rreth 167 punëtorë për të përmbledhur atë që tashmë është regjistruar, sepse shumë punëtorë do të lënë kompaninë në fund të këtij viti shkak të skadimit të kontratës së tyre me kompaninë.
Kompania ka konkursin e mëposhtëm për punësimin e bazuar në tokë dhe punësimin në anije
1) Menaxherët e stafit me pakicë.
2) arkëtarët.
3) Zëvendës Drejtorë
4) Menaxherët e dyqaneve
5) Pastrues
6) Menaxheri i Përgjithshëm i Barit
7) Makina për larjen e makinave
8) Shoferi
9) Mbajtësi i Shtëpisë
10) Siguria
11) farmacist
12) Tenderët e Barit
13) gatimi
14) Teknik
15) Baker's
16) Kasap
17) Kamarier: Burrat / Gratë
18) Mjekët
19) Sekretari
20) Menaxheri i Projektit
21) sportive / Golf / Fitness.
22) Auditimi i Natës.
23) DITA: Stafi i Airline.
24) Ruajeni Menaxherin
25) Mirëmbajtja
26) Stafi i Marketingut.
27) Planifikimi i takimeve / ngjarjeve.
28) Mbikëqyrësi i Shtëpisë së Mbikëqyrjes.
29) Mbikëqyrësi.
30) Inxhiniere kompjuterike
31) Mbikëqyrësi i llogarisë
32) Ndihmësit e ndihmës shtëpiake
33) Kontabilistë
34) Menaxheri i Shitjes
35) Mbikëqyrësi i shërbimit të klientëve
36) Kontrollori Ndihmës Financiar
37) Mbikëqyrësi i Telekomunikacionit
38) Pjesëmarrës i Klubit të kohës së lirë
39) Pjesëmarrës i banesës
40) Infermiere / Ndihma Mjekësore
41) Plumbers
42) Teknikët AC
43) Larje / pastrues kimik
44) Ngrini Operatorin
45) Recepsionist
46) Shitjet Burrat dhe Gratë
47) kapiten / derëtar
48) inxhinier
49) Captain
50) Inxhinier i Mateut
51) Inxhinier i 2-të
52) Zyrtari i 2/3
53) kamerier
Dhe vende të tjera të lira të punës.
Email CV tuaj në qendrën tonë të rekrutimit me email për shqyrtimin tonë.
Email: contact@skyspringhotel.com
Adresa e Internetit: skyspringhotel.com/

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Skyspring Hotel