PIONEER DDJ WEGO

Numri i njoftimit: 64282 | Postuar në: 02.08.2017, 19:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 190 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Pak I perdorur ne gjendje perfekte.shikoni fotot.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 dhuri