kapanon me qira

Numri i njoftimit: 64275 | Postuar në: 01.08.2017, 09:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 900

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qera një kapanon tek zona e Ish-parkut, kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m²; ku 800 m² janë ndërtim si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr.

✅ Kapanoni përbëhet nga:
- Kati I + Kati II
- 2 banjo
- Dhoma për zyra

✔️ Cilësi të kësaj prone:
- I shtruar i gjithi në pllakë
- Ndodhet në rrugë kryesore dhe ka lidhje
me unazën e qytetit
- Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti,
si fabrikë, ekspozitë, zyra, magazinë etj.
- Ka një sistem elektrik 3-fazor
- I rikonstruktuar në vitin 2012 sipas
standarteve më të larta

🏷️ÇMIM 1500 €/MUAJ

🔈 I DISKUTUESHËM

--------------------------------
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate