Shitet Opel Astra

Numri i njoftimit: 6413 | Postuar në: 08.01.2014, 01:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir motorrike dhe tapicerie per me teper info 069 63 02 022 Fier.

 Eldi