kerkoj pune si infermiere ose ndimesinfermiere

Numri i njoftimit: 6405 | Postuar në: 07.01.2014, 19:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


kam mbaruar studimet e larta ne degen infermiere e pergjithshme 3 vjet kam vazhduar me pas ne sanus prej 1 viti dua te punoi ne nje klinik ose spital privat ku jam e denje per pune dhe e kominikushme me kolektivin di te komunikoi anglisht dhe italisht deshira per pune eshte pasjon dhe te bene te jesh korrekt ju lutem te gjithe te intersuarit te kontaktoin ne kete nr tef 0698465258

 Tiranë

Dërgo E-mail

 blerina