ARTIKUJ PARUKERIE

Numri i njoftimit: 6336 | Postuar në: 05.01.2014, 09:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kozmetikë për Femra

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES PAISJE PER PARUKERI,NE GJENDJE PERFETK DHE, TE KOMPLETUARA ,KARRIGE ,DY PASQYRA, TRE KOMEDINA ,NJE STOL DYSHE,LAVATEST,KARROCEN E VEGLAVE ME RROTA. KETO SHITEN PER ARSYJE TE ZGJERIMIT TE AMBIENTIT DHE ZEVENDESIMIN E TYRE ME TE REJA. NR CEL 068 40 63 013 OSE 068 57 72 695 A, ZEJNELI

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ARSEN ZEJNELI