TOKE NE SHITJE

Numri i njoftimit: 63269 | Postuar në: 29.07.2017, 18:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1515

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 75.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/ me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adrese në Theth, Malesi e Madhe.

Prona është e parrethuar.Toka shtrihet në një terren fushor dhe ka një konfigurim në formë të rregullt katërkëndore.
Ndodhet ne zonen Turistike te Thethit dhe ofron nje pamje mbreslenese te alpeve perreth.
Ndodhet larg smogut dhe zhurmes se qytetit.

🏷️ÇMIMI 75'000 € (49,5 €/m²)

🔈 I DISKUTUESHËM


--------------------------------
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate