Kapanon/Magazine/Depo me qera

Numri i njoftimit: 63264 | Postuar në: 28.07.2017, 19:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 604

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qera një kapanon me adrese: Unaza Perendimore, te kolegji Turk.
- Kjo pronë eshte I kateshe dhe ka një
sipërfaqe totale prej 604 m²; ku 323 m²
janë ndërtim si dhe pjesa e mbetur 281 m²
zotëron një oborr para dhe mbrapa objektit.

✅Kapanoni përbëhet nga:
- Salle me sipërfaqe të bollshme.
- Banjo.
- Dhomë për zyrë.

✔️ Cilësi të kësaj prone:
- I shtruar me çimento.
- Tarabe elektrike.
- Pozicionet dhe ka dalje direkte në unazën
e qytetit.
- Është i përshtatshëm për disa lloje
aktiviteti, si fabrikë, magazinë, etj.
- I rikonstruktuar muajt e fundit sipas
standarteve më të larta.

🏷️ÇMIMI 500€/MUAJ.

🔈 I DISKUTUESHËM


--------------------------------
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate