Kurs 6 mujor Parukeri Grim

Numri i njoftimit: 631 | Postuar në: 28.10.2012, 15:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kurse zanati

Lloji i njoftimit: Shitet


Fillon ne Nentor Kurs per Parukeri me Tendencat me te reja 2012- 2013 metode e thjeshte dhe e avancuar teori dhe praktike 4 here ne jave, dhe 4 ore ne dite Eksperieca ne mesimdhenie dhe metodika, jep siguri per te bere mareveshje pune pas mbarimit te kursit. Tarifa oferte 10.000 ne muaj, vetem per kete vit. E licencuar per mesimdhenie nga QKL. Rregjistrimet kane filluar nr eshte i kufizuar Ju mirepresim!

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ana