KAPAMON ME QIRA

Numri i njoftimit: 62222 | Postuar në: 19.07.2017, 18:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1700

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qera një kapanon tek zona e Ish-parkut, kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m²; ku 800 m² janë ndërtim si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr.

* Kapanoni përbëhet nga:
- Kati I + Kati II
- 2 banjo
- Dhoma për zyra

* Cilësi të kësaj prone:
- I shtruar i gjithi në pllakë
- Ndodhet në rrugë kryesore dhe ka lidhje me
unazën e qytetit
- Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti, si
fabrikë, ekspozitë, zyra, magazinë etj.
- Ka një sistem elektrik 3-fazor
- I rikonstruktuar në vitin 2012 sipas
standarteve më të larta

🏷️ÇMIMI: 1500 €/MUAJ

* (I NEGOCIUESHËM)*

-----------------------------------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në
këto numra kontakti:

📱+355 666 666 765
📱+355 695 292 667
ose
📞+355 22 247 570

▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate