TOKE NE SHITJE

Numri i njoftimit: 62211 | Postuar në: 18.07.2017, 10:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 363

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 21.792 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje Tokë/Arë me një sipërfaqe 363.2m² dhe me adresë: Velipojë, Baks-Rrjoll, (pas hotel VILUNI).
Toka Ka një sipërfaqe në formë drejtkëndore dhe është e rrethuar me murë me një lartësi 50cm.
- Ndodhet afër detin, (5 minuta në këmbë).
-Ndodhet në një zonë në zhvillim.
- Toka ka dalje në rrugë kryesore.
* DISPONON DUKUMENTA TË RREGULLTA*
*ÇMIMI: 60€/M²
* I DISKUTUESHËM*
-Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
+355666666765,
+355695292667
ose +355 22 247570
gjithashtu në adresën tonë
të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate