vv Passat 1.9 TDI

Numri i njoftimit: 62204 | Postuar në: 17.07.2017, 09:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.200 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike , sherbime te kryera !
Dokumenta deri ne korrik 2018
Esht e gatshme per cdo prove !!

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Erald