Dhoma pushimi ne orikum.

Numri i njoftimit: 62193 | Postuar në: 13.07.2017, 23:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jahteve pa shkuar ne Orikum.Apartamentet ndodhen 50m larg detit, kane pamje nga porti jahteve, kane te siguruar dhe parkimin per automjetet. Cmimi kenaqshem. Tel. / 069 6865111

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 Eraldi