paisje elektrike me shumic dhe pakic

Numri i njoftimit: 6118 | Postuar në: 23.12.2013, 14:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


firma jone luvini tregton paisje elektrike me shumic dhe pakic.Shesim llampa per te gjitha fushat qe nga llampat speciale mjeksore,per fotograf,dentista,llampa ekonomike,llampa per mjedis te brendshem dhe te jashtem,llampa per te gjitha aparaturat.Llampa cilsore europjane osram ,filips etj.gjithashtu tregtojm me shumic dhe llampadare swarovski.murano italian dhe abazhura me porosi sipas klientit me shumic dhe pakic gjithashtu disponojm te gjitha artikujt qe ju nevojiten ne fushen elektrike.ju garantojme per nje cilesi te larte te artikujve tane pasi ato vijne nga vende europjane
.Me nje cmim fantastik. na kontaktoni ne numrin tone te tel 0692589729, lagja kryengritje e fierit,rruga dino kalenja pran poceris. ju mirpresim

 luvini