Motorola Xoom shitet per arsye mosperdorimi

Numri i njoftimit: 6116 | Postuar në: 23.12.2013, 11:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Motorola

Modeli: Xoom

Çmimi: 300 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Android 4.2.1 me dy kamera playstore + one over protector

 Tani