TOKE NE SHITJE, Lezhe

Numri i njoftimit: 61139 | Postuar në: 30.06.2017, 12:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 8000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 32.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate Ofron për shitje një Tokë + Arë me sipërfaqe, 8000m² me adresë: Tale, Lezhe dhe 2km e 500m nga bregu i detit.

* Përbërja e Tokës:
- Ndodhet një ndertesë/shtëpi në
proçes ndërtimi me sipërfaqe 200m².
- Ndodhet edhe një magazinë me sipërfaqe 48
m².
- Disa pemë dhe dy palme.

* Çmimi:40€/ m²

* I DISKUTUESHËM*

-Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate