OKAZJON: Shitet Ford Fuzion

Numri i njoftimit: 61131 | Postuar në: 20.07.2017, 22:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Fusion

Viti: 2004

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 120000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.190 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion Shitet Ford Fuzion 1.4 Benzine+ Gaz
AUTOMATIK. TEL; 0692398119

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 NIKO