NISSAN UG1F2A30, Petrol, Refurbished - 2764

Numri i njoftimit: 61107 | Postuar në: 23.06.2017, 12:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.700 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


NISSAN UG1F2A30, Petrol, Refurbished
Price excl. VAT – 10700 EUR
( code 2764 )

Engine type: petrol
Capacity: 3.000 kg
Lift. Height: 3.000 mm
YOM: 2011
Running hours: 4000
Transmission: automatic
Mast type: Duplex
Closed height: 2.100 mm
Fork length: 1.100 mm
Length: 2.600 mm
Width: 1.250 mm
Weight: 4.260 kg
Tyres: Pneumatic
Engine/Charger: NSN K25
Tech. Condition: excellent
Vis. Condition: excellent
Add. equipment:
Attachments:
Remarks: Warranty 6 months or 400 working hours (engine, transmission, differential, hydraulic),

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Filip