SUMITOMO-YALE 11-FD25PVIIXA diesel Refurbished - 2695

Numri i njoftimit: 61103 | Postuar në: 23.06.2017, 10:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.700 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


SUMITOMO-YALE 11-FD25PVIIXA diesel Refurbished
Price excl. VAT – 8.700 EUR
( code 2695 )

Engine type: diesel
Capacity: 2.500 kg
Lift. Height: 3.000 mm
YOM: 1997
Running hours: 9430
Transmission: automatic
Mast type: Duplex
Closed height: 2.070 mm
Fork length: 2.500 mm
Length: 2.500 mm
Width: 1.150 mm
Weight: kg
Tyres: Pneumatic
Engine/Charger: MAZ HA
Tech. Condition: excellent
Vis. Condition: excellent
Add. equipment:
Attachments:
Remarks: Warranty 6 months or 400 working hours (engine, transmission, differential, hydraulic),

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Filip