NISSAN P1F1A15D LPG / Petrol, Refurbished - 2579

Numri i njoftimit: 61101 | Postuar në: 23.06.2017, 10:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.950 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


NISSAN P1F1A15D LPG / Petrol, Refurbished
Price excl. VAT – 6.950 EUR
( code 2579 )

Engine type: LPG/petrol
Capacity: 1.500 kg
Lift. Height: 3.000 mm
YOM: 2015
Running hours: 5456
Transmission: automatic
Mast type: Duplex
Closed height: 2.200 mm
Fork length: 1.100 mm
Length: 2.200 mm
Width: 1.050 mm
Weight: 3.510 kg
Tyres: Pneumatic
Engine/Charger: TYT IDZ
Tech. Condition: excellent
Vis. Condition: excellent
Add. equipment:
Attachments:
Remarks: Warranty 6 months or 400 working hours (engine, transmission, differential, hydraulic),

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Filip