MITSUBISHI KFGE20D-KF17D petrol new - 2644

Numri i njoftimit: 61099 | Postuar në: 23.06.2017, 10:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.600 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


MITSUBISHI KFGE20D-KF17D petrol new
Price excl. VAT – 10.600 EUR
( code 2644 )

Engine type: petrol
Capacity: 2.000 kg
Lift. Height: 3.000 mm
YOM: 2011
Running hours: 324
Transmission: manual
Mast type: Duplex
Closed height: 2.070 mm
Fork length: 1.100 mm
Length: 2.500 mm
Width: 1.150 mm
Weight: 3.340 kg
Tyres: Pneumatic
Engine/Charger: NSN K21
Tech. Condition: excellent
Vis. Condition: excellent
Add. equipment:
Attachments:
Remarks: Warranty 12 months or 1000 working hours (engine, transmission, differential, hydraulic), Brand New, Made in Japan

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Filip