NISSAN FL01A15 diesel refurbished -2365

Numri i njoftimit: 61098 | Postuar në: 23.06.2017, 09:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.300 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


NISSAN FL01A15 diesel refurbished
Price excl. VAT – 8.300 EUR
( code 2365 )

Engine type: diesel
Capacity: 1.500 kg
Lift. Height: 3.000 mm
YOM: 2004
Running hours: 6208
Transmission: automatic
Mast type: Duplex
Closed height: 2.100 mm
Fork length: 1.100 mm
Length: 2.300 mm
Width: 1.150 mm
Weight: 2.695 kg
Tyres: Pneumatic
Engine/Charger: MSBS4Q2
Tech. Condition: excellent
Vis. Condition: excellent
Add. equipment:
Attachments:
Remarks: Warranty 6 months or 400 working hours (engine, transmission, differential, hydraulic),

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Filip