Shitet toke sip 3400 m2

Numri i njoftimit: 61095 | Postuar në: 22.06.2017, 20:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3400

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 81.200 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur toke sip 3400 m2. Toka ndodhet ne adresen Rr. Mucaj . ( Afer 5 Heronjve) Shkoder.


Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)