Jap magazine me qera

Numri i njoftimit: 61089 | Postuar në: 21.06.2017, 17:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 500

Çmimi: 55.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Magazina ndodhet ne gjendje sh te mire, me instalime elektrike dhe hidraulike te rregullta. Aktualisht eshte bosh, ka dhe nje siperfaqe sh te konsiderueshme toke rrethuese qe mund te perdoret per cdo lloj nevoje.

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Ino