SHES 5000 M2,TOKE ME HIPOTEKE.

Numri i njoftimit: 61077 | Postuar në: 22.03.2020, 08:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 5000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 500.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES TOKE ME SIPERFAQE 5000M2.TOKA ESHTE ME HIPOTEKE DHE NDODHET PRANE AEROPORTIT TE RINASIT PERGJATE AKSIT RRUGOR FUSHE KRUJE-RINAS.PERMASAT E TOKES JANE 80*63.SHERBEN PER CDO LLOJ AKTIVITETI.

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 angjelin