SHES SHTEPI 1 KATESHE NE KAMEZ

Numri i njoftimit: 61043 | Postuar në: 22.03.2020, 08:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 130

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 500

Çmimi: 70.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


SHTEPIA KA SIPERFAQE 130 M2 DHE 500 M2 TOKE PERRETH.SHTEPIA DHE TOKA JANE ME HIPOTEKE.SHTEPIA KAQ DY DHOMA GJUMI,KUZHINE,DHOME NDENJE DY BANJO,3 BALLKONE,VERANDE,DEPO,BODRUM.SHTEPIA KA PAMJE NGA L-J-P.SHTEPIA ESHTE NDERTUAR NE VITIN 2013 ME KOLLONA E THEMELE PER 4 KATE.ESHTE E RREGULLUAR DHE E MOBILUAR DHE PERSHTATUR NE MENYRE MODERNE.SHITET E MOBILUAR ME CMIM 70000 EURO.

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 angjelin