shtupese, prerese dhe seleksjonuse ulliri.

Numri i njoftimit: 61027 | Postuar në: 13.06.2017, 11:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


te gjitha paisjet per perpunimin e ullirit per seleksjonimin e kokres, prerje dhe shtypje. makinerit jane inoks me kapacitet te larte dhe shume cilesore.

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 klaudjo