SHES FORD FUZION

Numri i njoftimit: 61015 | Postuar në: 20.07.2017, 22:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Fusion

Viti: 2004

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 120000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.390 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes ford fuzion 2004 Benzine-Gaz
Tel : 0692398119

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 NIKO