OKAZION iphone 5S

Numri i njoftimit: 61012 | Postuar në: 11.06.2017, 16:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iphone 5s

Çmimi: 190 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


telefoni eshte ne gjendje perfekte. asnje problem.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 ernest