SHITET BIZNESI I NJE QENDRE INTERNETI+PS3

Numri i njoftimit: 610 | Postuar në: 26.10.2012, 20:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biznezi i nje qendre interneti. Jane 10 kompiutra hp me monitore 19 plazma DELL, fotokopje+printer TOSHIBA Estudio 167, 2 ps3 me monitore perkates te ri brenda garancise, njeri ,e cip. Salla eshte e kompetuar me kondicioner 24. te gjitha paisjet jane brenda vleres. Eshte dhume e leverdisshme. Shitet per arsye personale.

 Durrës

Dërgo E-mail

 suen