SHES FORD FUZION

Numri i njoftimit: 59983 | Postuar në: 20.07.2017, 22:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Fusion

Viti: 2004

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 120000

Transmetuesi: Tiptronik

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.400 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES FORD FUZION me cilindrate 1.4,viti i prodhimit 2004.Lenda djegse benzin + gaz.Impianti gazit i tipit stag4+ akoma ne garanci.Kosto Gazi per 100 km 8 litra
i perkthyer ne leke per 100 km 400 leke .Kamio automatike e tipit tronik,Kilometrat orgjinale 126000 qe mund te kontrollohen ne cfardo menyre.Te interesuarit munt te na kontaktojne ne :0692398119.

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 NIKO