Mercedes-Benz E220 ///EVO,Avantgarde 2008

Numri i njoftimit: 59885 | Postuar në: 12.03.2019, 11:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 220

Viti: 2008

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 9.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mercedes-Benz E220 ///EVO,Avantgarde 2008

Sensor parkimi (para.mbrapa),navigator i madh,xenon,klima tronik,sedilje lekure+cope,sedilje elektrike me ngrohje,pasqyra me palosje ,shume i paster dhe ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike
Dogane te paguar
PER ME SHUM INFO --------0685488023---------

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Avni Velaj