Tone ne Tirane Okazion

Numri i njoftimit: 59871 | Postuar në: 31.05.2017, 16:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3000

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 65.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Toka ka nje sip prej 3000m2 eshte me certifikate pronesie.toka mund te perdoret per ndertimin e nje shtepie ose per te bere magazine.Mund te ndahet dhe ne pjese.Toka ndodhet prane Fnsh ne dalje te Kombinatit,eshte 700 metra larg rruges kryesore.cmimi pak i diskutueshem.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Denis