Shes mobilje bari

Numri i njoftimit: 59864 | Postuar në: 31.05.2017, 01:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes 3 tavolina me nga dy kolltuqe tek, 3 tavolina me nga dy kolltuqe dysh, nje tavoline me kolltuk L si dhe 6 tavolina me nga 4 karrige per ambjent te jashtem.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Shpresa