Vile 3 kateshe ne qender te Korces

Numri i njoftimit: 59863 | Postuar në: 30.05.2017, 21:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 210

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 50

Çmimi: 70.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: ShitetEshte ndertes e re e 2010 perfunduar, me dopjo tull ferizol ne midis shkallet me parket plus papafingo. Muret lartesi ne cdo kate jan 3.20. Me gjith firmat e inxhinjerve qe kan punuar nga ministria dhe me certifikat pronesie e gjitha domumenta ne rregull. Jan 3 dhoma gjumi te medha, nje sallon guzhine, nje sallon tjeter ne kat te dyte, nje banjo e medha e nje e vogel. Kam e vidjo komplet te shpis. Eshte prona ime. Me kontaktoni 0697520594

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Valentino