Toke ne shitje ne Shiroke perballe kalase Rozafa

Numri i njoftimit: 59810 | Postuar në: 27.05.2017, 20:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 20000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 20.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron per shitje nje truall te pozicionuar ne nje zone perfekte per ndertim me nje shtrirje te gjere ne kodren pergjate lumit Buna
qe i jep nje vizibilitet mjaft te larte truallit ashtu si dhe cfaredolloj ndertimi qe mund te ngrihet mbi te.
Ka nje siperfaqe prej 20 dynym (20000 m²),te mjaftueshme per ndertimin e nje kompleksi vilash pushimi.
Ofron nje pamje te mrekullueshme te te gjithe qytetit te Shkodres, kalase se Rozafes, lumit Buna dhe
pjeses jug-lindore te liqenit te Shkodres, si edhe ka nje largesi prej 1km larg Shirokes.
Eshte nje vend perfekt ku mundesohet qetesia, ajri i paster dhe nje pamje mbreslenese.
Disponon certifikate pronesie te rregullt.
Sipas planit rregullues te Shkodres lejohet ndertimi i vilave luksoze 3-kateshe, miratuar nga Keshilli Kombetar i Territorit.
Ka te perfshire nje linje elektrike qe eshte ne dispozicion te truallit.
Rruga per te vajtur tek trualli eshte e shtruar ne asfalt.

*Trualli ne rast shitje edhe mund te ndahet*

CMIMI 20'000 €/DYNYMI (20€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate