Shitet peugeot viti 2000 1.4 8

Numri i njoftimit: 59799 | Postuar në: 26.05.2017, 15:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Peugeot

Modeli: 206

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet peugeot viti2000 1.4 8 valvula benzin +gaz bateri + goma te reja taksat i kan mbaruar ne 20 maj 2017

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Marsid Dushku