Shitet mercedes benz e class

Numri i njoftimit: 59770 | Postuar në: 24.05.2017, 13:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 220

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 25000

Transmetuesi: Automatike

Ngjyra: flori

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 6.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet mercedes benz e class . Viti 2003..
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike .. sendilje lekure, sensor shiu, xhama elemtrik .. seria classic etj etj.. per me shum info kontaktoni ne nr 0693628779

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Kristiana