KAZANA RAKIE dy cope

Numri i njoftimit: 59768 | Postuar në: 24.05.2017, 12:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten kazana rakie te prodhuar qysh ne dhjetevjecarin e fundit te sistemit me BAKERR e nje cilesie te larte me kapacitet 450 Litra secili te komletuar me kapak dhe sistemin e ftohjes

 Elbasan     Belsh

Dërgo E-mail

 PAOLA SHPK >(Ndërmarrje)