Truall ne shitje ne Boge

Numri i njoftimit: 59756 | Postuar në: 22.05.2017, 20:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3135

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 40.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 3135 m² dhe me adrese në Bogë, rrugës për Theth.

Prona ndahet perkatesisht ne:
- 2735m² toke
- 450m² siperfaqe ne anen tjeter te rruges qe mund te perdoret si parking ose per arsye nga me te ndryshmet.

- Prona pozicionohet buzë rrugës kryesore, ndodhet ne nje zone turistike, me pamje te mrekullueshme te natyres se Veriut.
- Toka shtrihet në një terren fushor dhe ka një konfigurim në formë të rregullt katërkëndore.

ÇMIMI 40'000€ (12,5 €/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate