Shitet 2500 m2 toke Ullishte ose Kembehet ...

Numri i njoftimit: 59693 | Postuar në: 16.05.2017, 19:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2500

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 65 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet 2500 m2 toke Ullishte ose Kembehet me Apartament ne Yzberisht ose ne ... Toka ndodhet ne Peze te Vogel prane ILIRIA PALACE 30 m me rrugen kryesore Kombinat- Plepa me dokumenta dhe certifikate te rregullte.

 Tiranë     Pezë

Dërgo E-mail

 Astrit