Toke 6062 m2 buze rruges Nacionale Korce-Kapshtice

Numri i njoftimit: 59686 | Postuar në: 16.05.2017, 08:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 6062

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 140.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toke buze rruge ne fshatin place 6062 m2 e rrethuar me mure e niveluar dhe me burim uji, toka eshte me certifikate pronesie

 Korçë     Libonik

 luan