SHITET TOKE TEK GJIRI I LALZIT 10 MINUTA NGA PLAZHI

Numri i njoftimit: 59675 | Postuar në: 15.05.2017, 13:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 12000

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 500.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET TOKE TEK GJIRI I LALZIT 10 MIN ME MAKINE TEK PLAZHI ME LETRA DHE CERTIFIKAT PRONESIE

 Durrës     Ishëm

 OLTI