Shitet toka me siperfape 470 m2

Numri i njoftimit: 59670 | Postuar në: 14.05.2017, 19:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 470

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 35.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toka me siperfape 470 m2 ne Arapaj te Durresit me certifikate nga hipoteka e Durresit, toka eshte e rrethuar me mure dhe eshte brenda qendres se banimit

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Hektor jaho