Kompresor ajri per s320 dhe eklas

Numri i njoftimit: 59659 | Postuar në: 14.05.2017, 10:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 2001 2006

Lloji i pjesës: Pjesë për Servisim dhe mirëmbajtje

Çmimi: 15.000 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Kompresor ajri per s dhe e klas

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Aldo