Playstation 3

Numri i njoftimit: 59657 | Postuar në: 14.05.2017, 03:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 Lekë

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


Iardhur nga suedia 3 muaj i perdorush shitet per arsye mosperdotimi 2 leva disqe me lojra per me shume kontsktoni ne viber ose tel

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Admi