Yamaha,Pionier

Numri i njoftimit: 59655 | Postuar në: 14.05.2017, 03:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Audio dhe Video Produksion

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet per ardsye mosperdorimi jane 2 cope per me shume kontaktoni ne viber ose telefon

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Arlind