Shitet Pasat TDI

Numri i njoftimit: 59633 | Postuar në: 12.05.2017, 08:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.400 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Viti 2003
Tapiceri bezh
Sendile me ngrohje
Xhama te zi
1.9 Nafte
175 000 kilometra
Me dogane
Ka dhe 2 stopat e mrapme rrezerve
Cmimi 3400€ i diskutueshem

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 nervin