renault

Numri i njoftimit: 59617 | Postuar në: 11.05.2017, 09:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet traktor Renault 74 kuaj me dy diferenciale gomat e para te reja 5000ore pune shitet per arsye emigrimi

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 vis